Reference

Hodnocení na Hotely.cz

Krásný hotel v krásném přírodním prostředí u Labe, pěkné moderní vybavení včetně internetu,což jsme ocenili při hledání výletů po okolí.Kuchyň lze hodnotit jen v superlativech,je opravdu bezkonkurenční a právem vyhlášená nejen v okolí…

Více na: www.hotely.cz/decin/hotel-kocanda/

Petr Bradáč

Dobrý večer,byli jsme opravdu velmi spokojeni na našem podzimním výletu do Děčína mile nás překvapilo i snaha nám sehnat ubytování na poslední chvíli s Vaší pomocí se vše zdařilo na ,,1,,.Hotel je velmi příjemný i se snídaní nám vyšlo vstříc jelikož jsme odjížděli v ranních hodinách tak nám personál připravil bohatý balíček na cestu ,co se týká ubytování byli jsme nadšeni .Ještě jednou děkujeme Vám za rezervaci .Moc díky Petr Bradáč Kadaň.

" Pěkný hotel, romantický hotel u řeky "

www.tripadvisor.com

Byl jsem doporučil, aby zůstali v této velmi okouzlující hotel, když jsem se účastnil národní květinářství soutěž v Děčíně. Co bylo velmi působivé informací o tomto hotelu, který nabízejí proti alergenní pokoj. Bylo to prostě skvělé! Velmi moderní a elegantní pokoje s krásnou koupelnou / velmi unikátní skleněnou stěnou na ložnici s elektrickým nevidomé na straně místnosti, pokud máte rádi své soukromí během sprchovým koutem. Pokoj byl velmi bystrý a znovu unikátně navržen. Hotel zaměstnance a rodinné podnikatelů byly prostě skvělé! Každý den jsme jedli v hotelové restauraci. Super kvalitní místní potraviny s američtí typu jídla porcí za méně peněz. Všichni zaměstnanci jsou naprosto báječné, přátelské a užitečné! Jen krok od hotelu byla řeka cyklostezka. Chůze na krásném zámku v Děčíně přes zámeckého parku. To je přibližně 90min jízdy od Prahy.

Místnost Tip: Anti-alergenní pokoj byl nejlepší! ale všechny pokoje jsou pěkné, protože hotel se nachází u řeky ...

Hotely.cz

Dobrý den, s ubytováním v hotelu Kocanda jsme byli spokojení, milá a vstřícná obsluha. Obdivovali jsme v blízkosti spoustu vyžití pro děti Bohužel, jsme vnoučata sebou neměli. Hotel se nachází v poměrně klidné části města,. Hotel nám velmi vyhovoval také z duvodu, že se nachází poměrně blízko přístavu a my měli výlet do Dráždan. Spokojeni jsme byli i s pokojem, např. bidet jsme ještě nikde neměli. Takže HOTELY.CZ děkujeme za dobrý tip a třeba zase někdy nashledanou........... D.

Ondřej K. - Hotely.cz

Velice vstřícný servis při ubytování. Hotel je krásně zrekonstruovaný a pokoje jsou v dané cenové kategorii na velmi vysoké úrovni.Ondřej K.

 

 

Soustředění Karatedó Steklý

Děkuji tímto vedení hotelu Kocanda za vynikající servis pro uspořádání našeho reprezentačního soustředění. Myslím, že i díky výborným podmínkám, které nám Váš hotel nabídl, jsme mohli na Mistrovství České republiky JKA získat celkem 24 cenných medailí.

Těším se na další spolupráci.

Jan Steklý, předseda Karatedó Steklý