Volná místa

HOTEL A RESTAURACE KOCANDA rozšiřuje své řady

Kontakt pro zájemce:

Životopis s fotografií zašlete na email: hotel@kocanda-decin.cz nebo shotty@shotty.cz

www.kocanda-decin.cz

bližší informace níže, nebo na tel: 736 481 481

VOLNÁ MÍSTA

  • K1  - HLAVNÍ SMĚNOVÝ KUCHAŘ
  • K2 / K3 - KUCHAŘ POMOCNÝ / PŘÍPRAVÁŘ

K1 - HLAVNÍHO KUCHAŘE - plat : 32.000,-Kč - 36.000,-Kč + UBYTOVÁNÍ

Vyhlášená restaurace s českou kuchyní a dlouholetou tradicí. Držitel ocenění " Hospůdka roku " 2. místo na " Firma roku 2018 " Naše restaurace se těší i zájmu televizí, natáčeli o nás 5 dílný seriál " Kuchaři na cestách ", " Cykloutoulky ", " Vylomeniny ". Několikrát do roka školí naše kuchaře pozvaní šéfkuchaři zvučných jmen.

Náplň práce :

  • výroba a výdej hotovek a ala cartu
  • objednávky zboží
  • vedení 4 členého kolektivu na směně

Požadavky:

  • schopnost pracovat v týmu
  • organizační schopnosti
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • snaha se vzdělávat
  • praxe

Směny :

  • krátký / dlouhý týden - 7:00 - 22:00

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek: Hlavní pracovní poměr.
  • Ubytování
  • Profesní růst
  • Hezké prostředí, přátelská atmosféra, tykání na pracovišti, mladý kolektiv.
  • Velká moderní nerez kuchyně od Intergastu, 2x Frima, 2x Hold-o-mat, 2x konvektomat, Indukce.
  • Stabilní zázemí firmy s 28- letou historií. Jádro firmy tvoří zaměstnanci, kteří jsou u nás 25 let.

K2/K3 - KUCHAŘ POMOCNÝ - plat 80,-Kč/hod - 95,-Kč/hod

 - výroba a příprava studené kuchyně, těstoviny, saláty, dezerty

- výdej jídel

Požadavky:

- schopnost pracovat v týmu

- zodpovědnost a spolehlivost

Směny : krátký / dlouhý týden

Nabízíme:

plat 80,-Kč/hod - 95,-Kč/hod + možnost platového růstu

Pracovní úvazek: Hlavní pracovní poměr.

Hezké prostředí, mladý kolektiv.

Nová moderní nerez kuchyně, hold-o-mat, konvektomat, indukce.

Stabilní zázemí firmy s 28- letou historií.