Reference na TRIPADVISOR

 

Recenzoval od uživatele ViliamSivek

09.03.2020


Hotel překvapí svou čistotou, velmi dobrá restaurace, nejlepší číšník Stanislav!!!

Měli jsme možnost navštívit tento hotel a restauraci uplynulý víkend s rodinou. Bylo nás asi 20 osob z Prahy, a jeli jsme do Děčína sportovat. Hotel a Restaurace Kocanda nás velmi příjemně překvapil. Je kousek od zimního stadionu a poskytuje velmi dobré služby na úrovni. Nejvíce jsme ocenili čisté pokoje, milý a ochotný přístup personálu. Paní recepční byla milá a usměvavá a personál restaurace naprosto profesionální. Jídlo skvělé, porce velké takže i větší jedlíci budou spokojeni. Matrace byly tvrdší ale druhou noc jsme si zvykli, pokoj čistý a prostorný, zajímavě řešený. Koupelna čistá, prostorná, ve sprchovém koutě doporučuji přidat poličku na mýdlo ale jinak velmi dobré. Úložného prostoru v pokoji bylo dostatek. Snídaně formou bufetu naprosto dostačující. Parkování vozidel před hotelem nebo za hotelem u hřiště perfektní. Co je ale velmi dobré a stojí za zmínku je restaurace, kde se o nás staral číšník Stanislav. Jsem z oboru a jeho chování a celkový přístup byl naprosto perfektní. I přes to, že restaurace byla plná lidí se o nás Stanislav neúnavně a s úsměvem staral a to jsme nebyli příliš jednoduchá skupina. Byl extrémně všímavý a pozorný a to se v dnešní době nevidí! Stando ještě jednou vám vřelé díky, jste profík a myslím, že na vás všichni budeme velmi dlouho vzpomínat.

 

 

 

Hana V napsal(a) recenzi

 

Vynikající

Krásně vybavené, čisté pokoje. Velmi příjemné a ochotné slečny na recepci. Snídaně bohaté, chutné. Restaurace v hotelu sice trošku dražší, ale jídla výborná a obsluha milá. Vřele doporučuji, není co vytknout.

 

Emil P napsal(a) 

Středočeský kraj, Česká republika

Dobrá volba

Hezký, udržovaný a vybavený hotel na dobrém místě u Labe. Kousek od cyklostezky a dětského hřiště. Cca 15min pohodlné chůze od přístaviště lodí pro osobní dopravu.
Personál milý a vstřícný, kuchyně výborná

 

Reference

Hodnocení na Hotely.cz

Krásný hotel v krásném přírodním prostředí u Labe, pěkné moderní vybavení včetně internetu,což jsme ocenili při hledání výletů po okolí.Kuchyň lze hodnotit jen v superlativech,je opravdu bezkonkurenční a právem vyhlášená nejen v okolí…

Více na: www.hotely.cz/decin/hotel-kocanda/

Petr Bradáč

Dobrý večer,byli jsme opravdu velmi spokojeni na našem podzimním výletu do Děčína mile nás překvapilo i snaha nám sehnat ubytování na poslední chvíli s Vaší pomocí se vše zdařilo na ,,1,,.Hotel je velmi příjemný i se snídaní nám vyšlo vstříc jelikož jsme odjížděli v ranních hodinách tak nám personál připravil bohatý balíček na cestu ,co se týká ubytování byli jsme nadšeni .Ještě jednou děkujeme Vám za rezervaci .Moc díky Petr Bradáč Kadaň.

" Pěkný hotel, romantický hotel u řeky "

www.tripadvisor.com

Byl jsem doporučil, aby zůstali v této velmi okouzlující hotel, když jsem se účastnil národní květinářství soutěž v Děčíně. Co bylo velmi působivé informací o tomto hotelu, který nabízejí proti alergenní pokoj. Bylo to prostě skvělé! Velmi moderní a elegantní pokoje s krásnou koupelnou / velmi unikátní skleněnou stěnou na ložnici s elektrickým nevidomé na straně místnosti, pokud máte rádi své soukromí během sprchovým koutem. Pokoj byl velmi bystrý a znovu unikátně navržen. Hotel zaměstnance a rodinné podnikatelů byly prostě skvělé! Každý den jsme jedli v hotelové restauraci. Super kvalitní místní potraviny s američtí typu jídla porcí za méně peněz. Všichni zaměstnanci jsou naprosto báječné, přátelské a užitečné! Jen krok od hotelu byla řeka cyklostezka. Chůze na krásném zámku v Děčíně přes zámeckého parku. To je přibližně 90min jízdy od Prahy.

Místnost Tip: Anti-alergenní pokoj byl nejlepší! ale všechny pokoje jsou pěkné, protože hotel se nachází u řeky ...

Hotely.cz

Dobrý den, s ubytováním v hotelu Kocanda jsme byli spokojení, milá a vstřícná obsluha. Obdivovali jsme v blízkosti spoustu vyžití pro děti Bohužel, jsme vnoučata sebou neměli. Hotel se nachází v poměrně klidné části města,. Hotel nám velmi vyhovoval také z duvodu, že se nachází poměrně blízko přístavu a my měli výlet do Dráždan. Spokojeni jsme byli i s pokojem, např. bidet jsme ještě nikde neměli. Takže HOTELY.CZ děkujeme za dobrý tip a třeba zase někdy nashledanou........... D.

Ondřej K. - Hotely.cz

Velice vstřícný servis při ubytování. Hotel je krásně zrekonstruovaný a pokoje jsou v dané cenové kategorii na velmi vysoké úrovni.Ondřej K.

 

 

Soustředění Karatedó Steklý

Děkuji tímto vedení hotelu Kocanda za vynikající servis pro uspořádání našeho reprezentačního soustředění. Myslím, že i díky výborným podmínkám, které nám Váš hotel nabídl, jsme mohli na Mistrovství České republiky JKA získat celkem 24 cenných medailí.

Těším se na další spolupráci.

Jan Steklý, předseda Karatedó Steklý