Všechny cyklostezky vedou do Hotelu a restaurace KOCANDA

Po cyklostezkách krásami Českého Švýcarska a Labských pískovců. Hotel a restaurace Kocanda leží přímo na nejnavštěvovanějším úseku Labské cyklostezky v ČR a ve svém „ Cyklobalíčku „ nabízí zvýhodněný dvoudenní pobyt s polopenzí, na dvoulůžkovém pokoji v hotelu KOCANDA, včetně zapůjčení trekingového kola, nebo koloběžky, na jeden den. Možno domluvit i elektrokolo za příplatek 250,-Kč/os. 

CYKLOBALÍČEK - obsahuje

* Ubytování na 2 noci s polopenzí pro dvě osoby na dvoulůžkovém pokoji

* Zapůjčení trekingového kola, nebo koloběžky na 1 den ( možno i elektrokolo za doplatek 250,-Kč/den )

* Dvouchodová večeře s gastrozážitkem

TIPY NA AKTIVNÍ VOLNÝ ČAS

Chcete-li ve volném čase navštívit kulturu, nebo krásy přírody, neměli by jste vynechat :
·         Děčínský zámek s nejdelší přístupovou cestou v ČR tzv. „ Dlouhou jízdou „
·         Plavbu po Labi směr SRN Dresden
 
Máte – li přání strávit čas sportovně využijte aktivit v našem blízkém okolí :
·         Tenis, fotbal, nohejbal – přímo na našich kurtech
·         Workout – přímo u hotelu
·         Rafty, kanoe – plavení po Labi, nebo Ploučnici, možno kombinovat i s kolama – 2 min pěšky
·         Sjezd na koloběžkách ze Sněžníku – 30min dojezd
·         Wellness – v sousedícím aquparku – 5min pěšky
·         Via Ferrata – včetně zapůjčení lezeckých setů a průvodce – 10 min pěšky

HOTEL A UBYTOVÁNÍ

Moderně vybavený hotel sází na komplexní služby a servis pro své hosty. Samozřejmostí jsou stylově zařízené pokoje, mimo jíné nadstandardní pokoj s infrasaunou, který často využívají novomanželé jako svatební apartmá, pokoj pro alergiky a konferenční sál. Protože Cyklisté jsou zde vítáni, je pro ně připraven kompletní servis včetně prostorného stání s kompresorem a sprchou na kola a uzamykatelné hotelové kolárny.  

Hotel a restaurace KOCANDA

Nejen zastávkou na dobrý oběd, ale i cílem výletu na celé odpoledne, pro celou rodinu, může být hotelový komplex KOCANDA. Přímo na labské cyklostezce na břehu Labe v centru města Děčín pohodlně zaparkujete u restaurace s kvalitní českou kuchyní a  dětskými koutky. Z velké prosklené terasy, která umožňuje celoroční posezení oceníte výhled na cyklostezku lemující tok řeky Labe a na Děčínský zámek. V neposlední řadě budete mít přehled o svých dětech, které mohou dovádět v Areálu U Kocánka, kterého je součástí největší uzavřené dětské hřiště v regionu. Součástí komplexu Kocanda je také mini vojenské muzeum s vybaveným bunkrem ŘOP z roku 1938, sportovní hřiště s umělou trávou a posilovna pod širým nebem WORKOUT.

GASTRONOMIE NA KOCANDĚ

Naše jídla jsou připravována z kvalitních surovin a respektují moderní trendy současné gastronomie. Nejen pro gurmány je připravena široká nabídka jídel a nápojů. Samozřejmostí je milá a vstřícná obsluha.Gastronomickým zážitkem může být určitě místní specialita předuzené grilované koleno, které můžete spláchnout tankovou Plzeňskou dvanáctkou.