Volná místa

HOTEL A RESTAURACE KOCANDA rozšiřuje své řady:

Kontakt pro zájemce:

Životopis s fotografií zašlete na email: hotel@kocanda-decin.cz

www.kocanda-decin.cz

bližší informace níže, nebo na tel: 736 481 003

RECEPČNÍ

Nabízíme:

              plat 30 000 - 35 000 tisíc + prémie, zaměstnanecké výhody

             možnost platového a profesního růstu

             hlavní pracovní poměr

             krátký - dlouhý týden /8:00 – 22:00/

             přátelská atmosféra, mladý kolektiv

             stabilní zázemí firmy s 32 - letou historií

Požadavky:

             znalost angličtiny slovem i písmem

             práce na PC – MS Office, Excel, Word

             schopnost pracovat v týmu

             organizační schopnosti

Náplň práce: Vše Vás trpělivě naučíme a zaučíme

             vyřizování telefonických a emailových rezervací

             práce s rezervačním systémem

             správa finanční hotovosti

             evidence plateb

             úpravy webových a FB stránek

POKOJSKOU - BRIGÁDNÍCI

Nabízíme:

* směny dle sezóny a domluvy

* dohoda DPP / DPČ nebo brigádnickou smlouvu

Pracovní náplň:

* úklid pokojů, wellness a hotelových prostor

Kontaktujte nás na tel. č. : 736 481 003, nebo na email : hotel@kocanda-decin.cz

BRIGÁDNÍK - ČÍŠNÍK, SERVÍRKA

Požadavky:   praxe vítána

                     příjemné vystupování

Nabízíme:     brigádnickou smlouvu

                      směny dle dohody

                      stabilní zázemí firmy s 28-letou historií

OBSLUHA KIOSKU U KOCÁNKA

Požadavky:       příjemné vystupování

                          zodpovědnost a spolehlivost

Pracovní náplň: příprava a prodej studených a teplých nápojů

                          příprava a prodej jednoduchých jídel - párek v rohlíku, hranolky, řízek..

                          práce s penězi

Nabízíme:          mzda =150,- Kč/hod

                          hlavní pracovní poměr nebo brigádnickou smlouvu

                          směny dle sezóny a domluvy