Sportovní možnosti našeho hotelu

Dětské hřiště

Važení rodiče, dětské hřiště je z důvodu rekonstrukce až do odvolání UZAVŘENO. Hrozí nebezpečí úrazu. Děkujeme za pochopení.

• Před hotelem jsme v roce 2012 vybudovali největší dětské hřiště v Děčíně. Na něm najdete pískoviště, prolézačky, klouzačky, lanovku, horolezeckou stěnu, tobogán a mnoho dalších atrakcí. V širokém okolí není pro děti ve věku 3-12 let obdobné zařízení. 

Multifunkční sportovní hřiště

V blízkosti restaurace jsme uvedli do provozu také multifunkční sportovní hřiště o rozměrech 24 x 36 m. Hřiště je určené pro fotbal, in-line hokej, volejbal, tenis, nohejbal aj…

Infrasauna

Náš hotel nabízí kromě standardních pokojů také jeden nadstandardní pokoj s infrasaunou a rohovou vanou. Infrasauna je určena cca pro 2 osoby. Vyzařuje infračervené paprsky, které pronikají do svalové tkáně a prohřívají ji. Teplo se z 80 – 90% vstřebá do lidského těla, do prostoru kabiny se dostane jenom zbytek tepla, což umožňuje dýchat vzduch s teplotou 20 – 55°C. Pomáhá při uvolnění dýchacích cest, detoxikaci, prohřátí organismu, zlepšení imunity. Také sportovci ji uvítají pro uvolnění svalů a kloubů.

Cyklostezka

• Přímo před hotelem vede cyklostezka, po které je možné se vydat na výlet nejen na kole, ale také na kolečkových bruslích Provede Vás krásnou krajinou Česko – Saského Švýcarska až do Německa. Jsme také držiteli certifikátu „Cyklisté vítáni“, což znamená, že cyklisté u nás najdou úložnu pro svá kola, sportovní menu v naší restauraci a také například základní vybavení pro opravu defektů.

Nafukovací čluny a rafty po Labi

Spolupracujeme s vodáckou agenturou a také půjčovnou nafukovacích člunů a raftů. Seznamte se s krajinou unikátního Labského kaňonu z hladiny řeky Labe. Vychutnejte si fantastickou scenérii pískovcových skalních masivů z pohledu, který se vám naskytne pouze z lodi. Voda je tu klidná a vhodná pro naprosté vodácké začátečníky, rodiny s dětmi, ale věříme, že i zkušení vodáci ocení tuto řeku.