Reference z Facebookových stránek

Martina Špániková Rýznerová: S touto restaurací mám dobré zkušenosti.(Půlka kuřácká, půlka pro nekuřáky.) A myslím, že z mého pohledu můžu doporučit. Obsluha je příjemná, usměvavá a ještě se mi nestalo, že bych na něco čekala "půl dne". A to i v létě,kdy mají celkem narvanou terasu. Především chodím na minutky a opravdu mi moc chutnají.

Tomáš Krejčí ....musím se přidat na Kocandě mi vždycky chutnalo :-)

Jakub Hovorka: Řízková kaskáda bezchybná. Ještě si odnesete domů.

Jana Vlková: Nejlepší smažená obalovaná sekaná s kaší na světě!! promiň mami... :-)

Pavel Minich Tady jídlo vždycky super, obsluha rychlá, čisté prostředí, mám to tam rád. A v létě, když se tam člověk zastaví na pivo na kole - super. Mají tam i stojany na kola.

Danča Kudrovka: Chvála, chvála a zase chvála!!! Chodím na Kocandu už léta a strašně ráda. Je to stylová hospůdka, kde se skvěle vaří. A ty porce! Nedá se to sníst - Medvědí tlapky jsou úplně boží. Je pravda, že někdy mají frmol.Hlavně v pátek, když tu hraje živá hudba a lidi přijdou na taneček. Slavila jsem tu s rodinou narozeniny a super!!! Moc ráda se sem vracím. Doporučuji.

Danča Kudrovka Po delší době jsem měla čas zase zajít a opět jsem se nezklamala. Obsluha byla hrozně milá, jídlo výborné - dala jsem si vepřovou flákotu na kosti a šťouchané brambory. Nejen, že to krásně vypadalo, výborně chutnalo, ale opět toho bylo tolik, že se to nedalo sníst. Kolegové měli tatarák a nějaké bramboráčkové speciality a také byli spokojeni. Navíc je tu vážně útulno. Prostě fajn hospůdka, kam se ráda vracím.Oceňuji oddělené prostory pro nekuřáky a dětský koutek.

Renča Puncmanová: DOPORUČUJI-Pěkná restaurace s pěkným posezením a dobrou baštou. Kam jinam jít pokecat než na Koci, když máte své ratolesti uklizené v dětském koutku, který mají v restauraci i na terase :-)