Volná místa

HOTEL A RESTAURACE KOCANDA rozšiřuje své řady:

Kontakt pro zájemce:

Životopis s fotografií zašlete na email: hotel@kocanda-decin.cz

www.kocanda-decin.cz

bližší informace níže, nebo na tel: 736 481 003

VOLNÁ MÍSTA

  • K1  - HLAVNÍ SMĚNOVÝ KUCHAŘ
  • K2 / K3 - KUCHAŘ POMOCNÝ / PŘÍPRAVÁŘ

K1 - HLAVNÍ KUCHAŘ

Požadavky: praxe minimálně 5 let

                    schopnost pracovat v týmu

                    organizační schopnosti

Pracovní náplň:

                  výroba a výdej hotovek a à la carte

                  objednávky zboží

                  vedení 4 členného kolektivu na směně

Nabízíme: hlavní pracovní poměr směny krátký / dlouhý týden - 7:00 - 22:00

                  profesní růst

                  velká moderní kuchyně od Intergastu

                  přátelská atmosféra, mladý kolektiv

                  stabilní zázemí firmy s 28- letou historií

Kontaktujte nás na tel. číslo: 736 481 003 nebo: hotel@kocanda-decin.cz

KUCHAŘ

Požadavky: praxe minimálně 2 roky

Pracovní náplň:  výdej jídel a drobné vaření

Nabízíme:    hlavní pracovní poměr směny krátký / dlouhý týden - 7:00 - 22:00

                    profesní růst velká moderní kuchyně od Intergastu

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA

Požadavky: praxe minimálně 2 roky

Nabízíme:   atraktivní platové podmínky

                   hlavní pracovní poměr

                   krátký / dlouhý týden

                   stabilní zázemí firmy s 28-letou historií

BRIGÁDNÍK - ČÍŠNÍK, SERVÍRKA

Požadavky:   praxe vítána

                     příjemné vystupování

Nabízíme:     brigádnickou smlouvu

                      směny dle dohody