Restaurace +420 739 012 280 Hotel +420 736 481 003 Rezervace ubytováníPoptávka ubytování
CZENDE

Často kladené otázky našich hostů

Vážení hosté, na této stránce najdete odpovědi na časté dotazy, týkající se ubytování v našem hotelu.

Jak se do Hotelu Kocanda dostanu?

Do zařízení Hotel Kocanda se můžete dostat těmito způsoby:

 • Autobusová zastávka: 200 m
 • Vlaková zastávka: 2,6 km

Kdy se mohu při příjezdu ubytovat?

Pokoje jsou pro Vás připraveny každý den od 14:00. V případě potřeby si můžete nechat auto na parkovišti nebo nechat uschovat zavazadla na recepci, než se pokoj uvolní.

V kolik hodin mám opustit pokoj v den odjezdu?

CHECK OUT z pokoje je každý den do 10:00.  V případě, že budete potřebovat, můžete si zavazadla uschovat na recepci do doby Vašeho odjezdu z Děčína.
V případě nedodržení tohoto čas Vám můžeme účtovat další noc navíc. 

Jak je otevřená recepce?

Během běžného provozu je hotelová recepce otevřena od 08:00 do 21:00. Check in je možný od 14:00 do  21:00. Na recepčním telefonu +420 736 481 003  jsme k zastižení od 8:00 do 21:00.

V případě pozdních/nočních příjezdů Vám na recepci připravíme klíč od pokoje a plánek jak se do něj dostanete. Přes kód, který Vám sdělíme/zašleme, si klíč (kartu od pokoje) sám vyzvednete. Je potřeba se však domluvit předem s recepční na telefonu ohledně doby Vašeho příjezdu.

Je možný online check-in bez recepce?

Po potvrzení rezervace od nás obdržíte e-mail s pokyny a online registračním formulářem. Po vyplnění registrace Vám před příjezdem zašleme na e-mail a sms unikátní PIN kód pro přístup do budovy hotelu na recepci hotelu, kde Vám pouze předáme klíče od Vašeho pokoje.

Jaké jsou platební a storno podmínky?

Platba je možná v hotovosti, kartou, nebo bankovním převodem. Konkrétní typ platby je závislý na způsobu provedení rezervace (e-mail, telefon, online rezervace).

Storno podmínky mohou být standardní s možností vrácení peněz, nebo nevratné, bez možnosti vrácení peněz. Konkrétní storno podmínky jsou závislé na způsobu provedení rezervace (e-mail, telefon, online rezervace) a na termínu příjezdu.

Je možné ve Vašem hotelu platit kartami nebo poukázkami SODEXO?

Kromě plateb bankovními kartami nově zavádíme při rezervaci přímo na webu nebo recepci hotelu možnost platby kartami BENEFIT PLUS.  Tento způsob platby nelze použít při rezervaci přes ubytovací portály (např. Booking.com, Hotel.cz apod.).

Platby jiných vydavatelů benefitních platebních karet nebo jejich poukázkami nepřijímáme.

Jaké je vybavení zařízení Hotel Kocanda?

Hotel Kocanda nabízí například: parkoviště, bezdrátový internet, recepce, domácí mazlíčci, restaurace, nekuřácké prostředí, wellness/lázně, postýlka, dětské hřiště, konferenční/společenská místnost.

Nabízí zařízení Hotel Kocanda snídaně?

Ano, hosté mohou v zařízení Hotel Kocanda využít snídaně v ceně. Snídaně jsou v pracovních dnech od 7:00 do 10:00 a od 7:30 do 10:00 o víkendech nebo svátcích.

Pokud by Vám tato doba nevyhovovala je možné připravit Vám snídaňový balíček den předem. Při pěkném počasí si můžete užít snídani na venkovní terase s výhledem na okolní přírodu.

Je v hotelu restaurace nebo kavárna?

V hotelu se nachází stylová restaurace KOCANDA, která byla vyhlášena "Hospůdkou roku". V ranních hodinách zde připravujeme snídaně formou studeného i teplého bufetu a během dne je otevřena jako A la Carte restaurace s možností posezení na venkovní terase s výhledem na okolní přírodu. Hotel se nachází u řeky a blízkosti nejkrásnější cyklostezky Českého Švýcarska.

Je v hotelu Wellness?

V hotelu je moderně designovaný privátní wellness, který je přístupný po předchozí online rezervaci wellness, kterou musíte provést na konkrétní termín a čas: 
 
Wellness obsahuje:
 • Hydromasážní vířivku, kde jsme vsadili hlavně na hygienu a čistotu - 100% bez chemie !!!. Po každé návštěvě vždy čerstvá voda, ozónová dezinfekce 24 vodních a vzduchových trysek. Intimní osvětlení s koloroterapií. Kapacita vířivky jsou max. dvě dospělé osoby a dítě.
 • Finskou saunu pro 4 -5 osob, s celoprosklenou čelní stěnou s výhledem na celý wellness.
 • Relaxační zónu s  dvoulůžkem, vždy s novým povlečením s výhledem na TV s tématickým programem.
 • Prostorové ozvučení wellnessu sladěné s tématem TV.
 • Minibar s chlazenými nápoji, bohatá nabídka občerstvení a nápojů, které servíruje obsluha do bezkontaktního privátního boxu, abychom zachovali diskrétnost a soukromí.
 • Bezbariérový přístup. (Vířivka je zapuštěná v podlaze, hloubka vířivky = 50cm )
 • Velmi klademe důraz na hygienu a soukromí.

Jaké jsou možnosti parkováním u hotelu?

Před hotelem se nachází menší veřejné parkoviště pro návštěvníky cyklostezky (pro hosty hotelu bez poplatku) dostupné bez možnosti  předchozí rezervace na základě aktuální obsazenosti.  Hotel disponuje 3 vlastními parkovacími místy přímo u vchodu do hotelu, která jsou zpoplatněna a kde je nutné objednat se předem.

Můžeme si u Vás uschovat kola a jaké jsou možnosti pro cyklisty ve Vašem hotelu?

Vzhledem k poloze hotelu u cyklostezky jsme na cyklisty v našem hotelu připraveni. Kola lze za poplatek 30 Kč na kolo a den uschovat v uzamykatelné kolárně, která je vybavena stojany a také zásuvkami pro případné dobití elektrokola. Na recepci si můžete půjčit základní servisní sadu pro případné opravy. V okolí hotelu je více možností cyklistických výletů po Českém Švýcarsku.

Jaká zajímavá místa se nachází v okolí zařízení Hotel Kocanda?

V okolí si můžete udělat výlet na:

 • Plavecký areál Děčín: 390 m
 • Děčínský zámek: 770 m
 • Kostel sv. Kříže v Děčíně: 810 m
 • Městské informační středisko Děčín: 880 m
 • Rajské ostrovy: 1,0 km

Můžeme v hotelu oslavit s přáteli narozeniny?

Pro Vaši oslavu můžete využít prostor restaurace, stejně tak i další privátní konferenční prostory. Hotel nabízí konferenční místnost pro pořádání seminářů, školení, předváděcích akcí, obchodních, nebo pracovních  jednání. Pro vyšší kapacitu je možné využít zateplenou terasu, která na školicí místnost navazuje a kde je možné připravit bohaté občerstvení, raut a podobně.