Výborná lokalita

Hotel Kocanda se nachází blízko centra Děčína vedle řeky Labe a přímo u cyklostezky. Nabízí výhodné ubytování v Děčíně přislužební cestě. Je optimálním místem pro ubytování na výlety doČeského Švýcarska a okolí. Sousedící cyklostezka činí Hotel Kocanda ideálním výchozím bodem pro cyklovýlety po okolí Děčínska a Českého Švýcarska. Blízkost centra města umožňuje též pohodlné prohlídky města, návštěvu zámku Děčín, případně 5 minut chůzí vzdáleného akvaparku Děčín.

Skvělé vybavení hotelu

Moderní pokoje

Designově vyvedené pokoje Hotelu Kocanda Děčín jsou vybavené plazmovou televizí, satelitem, stylovými koupelnami, zdravotními matracemi a wifi. Kromě standardním pokojů nabízí hotel pokoj nadstandardní s infrasaunou či antialergický pokoj. Pro firmy je připravena konferenční a školicí místnost.

Restaurace Kocanda – kvalitní gastronomie

Součástí hotelu je tradiční česká restaurace Kocanda Děčín, kde se též podávají snídaně. Restaurace nabízí moderní gastronomii a krásný výhled z terasy na řeku Labe. Dětské hřiště a sportovní areál

Rodiny s dětmi jistě potěší rozlehlé dětské hřiště přímo u restaurace a hotelu, které je součástí sportovního areálu Kocanda Děčín.

Pozitivní reference

Pravidelně dostáváme spokojené ohlasy. Přečtěte si reference od našich hostů a rezervujte si telefonicky či online skvělé ubytování v Děčíně u Českého Švýcarska v Hotelu Kocanda Děčín!